Хмельницького обласного фонду

gallery/воля

Хмельницьке мале учбово-виробниче підприємство "Воля"

"Соціальний захист та реабілітація інвалідів"

Показання та протипоказання щодо призначення крісла-колясного

    Технічні засоби реабілітації призначаються за показаннями щодо призначення та з урахуванням протипоказань щодо призначення згідно з Порядком і відповідно до функціональних можливостей користувачів.      

 

Як підібрати інвалідне крісло для дорослих

     На сьогоднішній день, ринок реабілітаційного обладнання дуже широкий. З одного боку це позитивний фактор, але з іншого різноманіття засобів пересування для людей з обмеженими можливостями призводить до складного питання про правильний вибір. Перш ніж замовити або купити інвалідну коляску, рекомендується проконсультуватися з лікарем, і зробити необхідні заміри.    

 

Як підібрати дитяче інвалідне крісло

       Багатофункціональні  крісла-коляски розробляються з урахуванням порушень у дітей з ДЦП і передбачають необхідні заходи безпеки. При неможливості дитиною самостійно підтримувати положення сидячи, конструкція і оснащення крісла-коляски допоможуть забезпечити необхідну підтримку дитині. Додаткові засоби, скорегують фізіологічно правильне положення, що забезпечить вільний кровообіг, а значить, і нормальне функціонування органів.      

Як підібрати противопролежневу подушку

       Як підібрати противопролежневу подушку. Однією з найбільших проблем людей на інвалідних колясках є проблема мацерації – руйнування клітин в тканинах, трофічних виразок і пролежнів в області сідничних кісток. Коли внаслідок травми або якого-небудь захворювання, людина не може пересуватися без сторонньої допомоги і практично весь час знаходиться в інвалідному візку, вона постійно піддається впливу негативних факторів, що сприяють появі пролежнів.

Правила користування колясками для дітей з ДЦП

       Інвалідні крісла-коляски - атрибут повсякденного життя всіх людей з обмеженими можливостями, замінити який нереально. Тільки з їх допомогою можна вирішити складності пересування і жити більш повноцінним життям. Існує різна їхня кваліфікація, але окремим видом завжди вважалися дитячі коляски. 

Умови для безкоштовного отримання  крісла-колісного

     Інвалід самостійно обирає модель коляски з переліку, затвердженого Міністерством соціальної політики України, що надає місцевий орган соціального захисту населення.Територіальний фонд соціального захисту населення здійснює оформлення направлення на підставі наданих інвалідом документів: